جهان

رشد ۱.۷ میلیارد دلاری سرمایه گذاری خطر پذیر در استارت آپ های کشاورزی هند

استارت آپ های AgriFoodهند در حال نوآوری هستند تا آنچه را که مصرف کنندگان میخواهند به آنها داده شود و این صنعت در حال ورشکستگی را نجات دهند. هند جمعیتی به سرعت در حال رشد دارد و پیش بینی می شود که تا پایان سال 2024 از چین به عنوان پرجمعیت ترین کشور جهان پیشی بگیرد. با میلیاردها دلار گردش مالی ماهانه در زنجیره تامین مواد غذایی و محصولات کشاورزی و صنعت ورشکسته پخش، نوآوری در صنعت کشاورزی کشور به شدت مورد نیاز است.

سرمایه گذاری ۲/۲ میلیون دلاری شرکت Farmstead Grocery AI-Powered در گسترش شبکه فروش آنلاین محصولات تازه

Farmstead ، که مدعی است اولین تولید کننده دیجیتال مبتنی برهوش مصنوعی کشور است که تحویل محصولات و غذای تازه محلی را از مزرعه به یخچال در 60 دقیقه ارائه می دهد، مبلغ 2،2 میلیون دلار در بودجه سری A از آزمایشگاه های ARTIS ، Resolute Ventures ، Y Combinator ، Red Dog Capital سرمایه گذاری کرد و تا کنون مبلع کل سرمایه گذاری خود در این بخش را به 7.5 میلیون دلار رساند. این سرمایه گذاری بهFarmstead برای گسترش سریع تر حوزه جغرافیایی بازار خود کمک می کند.

رفتار منصفانه با مردم

 از آنجایی که ما به کشاورزان محلی و کارگرانشان برای رسیدن به اهدافمان وابسته هستیم، رفتار منصفانه با مردم محلی پایه و اساس شرکت ما می باشد. ما متعهد به همکاری با شرکایی هستیم که استانداردهای بالایی را برای احترام به حقوق بشر و حفاظت از سلامت و ایمنی کارگران به ما می دهند.

ما تلاش می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که مستاجران، اپراتورها و مدیران محصولات ما، استانداردهایی با کیفیت بالا را در رابطه با حقوق کارگران رعایت می کنند.

برزیل: رویکرد ما بر اساس نیازهای منطقه‌ای

ما یک رویکرد پایدار بر اساس شرایط خاص محلی مربوط به حفاظت از جنگل، حفاظت از زمین و حفاظت از حقوق مالکیت جوامع بومی در برزیل توسعه داده ایم.

ما قبل از سرمایه گذاری به دقت نکات زیر را بررسی می کنیم:

مقدمه ای بر رویکرد پایداری کشاورزی جهانی Nuveen

چرا پایداری مهم است

  • جمعیت جهان همچنان رو به افزایش است و در آستانه قرن بیست و یکم، نزدیک به 6 میلیارد نفر و در سال 2050 نزدیک به 10 میلیارد نفر پیش بینی شده است. انفجار جمعیت و افزایش بی رویه مصرف پروتئین، نیاز به روش‌های موثرتر و کارآمدتر در کشاورزی را برای رفع نیازهای جهانی غذا، خوراک دام، صنایع پوشاک، سوخت های زیستی و دیگر محصولات کشاورزی می طلبد.

Taurus Agricultural Marketing یک پخش کننده نهاده های کشاورزی است که مقر آن در کالگری است، و سرمایه گذاری قابل توجهی را در شرکت Ostara Nutrient Recovery Technologies که در زمینه فن آوری تغذیه محصولات با استفاده از جذب مواد مغذی از فاضلابها فعال است را انجام داده است.

Ostara از سال 2005 شروع به فعالیت نموده است و راه حلی بر پایه فن آوری آب ارائه می دهد که فاضلاب را در محیط های شهری و صنعتی به کار می گیرد و اساساً، با استخراج مواد مغذی اضافی را به کود شیمیائی "کریستال گرین" که دوستدار محیط زیست است تبدیل می کند.

برای رسیدن به حداکثر عملکرد، مهمترین مسئله همیشه برای هر تولیدکننده ای این است که بداند چه روشی حفاظتی (ضد عفونی شده) از بذر آنها محافظت میکند. بعید است که شما هنگام خرید یک خودرو، اولین خودرویی که فروشنده به شما نشان می دهد را بخرید؟

ساده تر بگوییم، آیا شما اولین نوشابه ای را که می بینید می گیرید؟ خیر.

Dale Ireland, Ph.D ، مسئول فنی بخش Seedcare در Syngenta می گوید: "چه خرید یک خودرو باشد یا خرید یک نوشابه، شما معمولا هر آنچه را فقط بواسطه اینکه فروشنده پیشنهاد داده است، نمی خرید. "

کشاورزی دیجیتال (Digital Ag) به کشاورزان و فروشندگان کمک خواهد کرد تا زراعت و فروش بهتری داشته باشند.

کشاورزی یک صنعت پویا است که برپایه تاریخ پر بار خود بنا شده است و همواره در حال رشد می باشد. گذشته مشترک ما به ما یاد داد که چگونه با استفاده از تجهیزات کشاورزی ، شیمی پیشرفته و ژنتیک پیشرفته در کشاورزی، روشهای تولید محصولات غذایی در جهان را تغییر دهیم.

در طول آخرین اجلاس جهانی نوآوری AgriTech در لندن که یکی از پیشگامان کنفرانس برای جامعه فن آوری کشاورزی است، ۵ مورد از ۱۳ استارت آپی که به نمایش گذاشته شد، نروژی بود.

نروژ یکی از تولید کنندگان پیشرو در زمینه تولید محصولات کشاورزی در جهان از نظر حجم تولید نیست و به احتمال زیاد هرگز نخواهد بود. فقط حدود 4 درصد از کل زمین های زمینی آنها زمین های زراعی قابل کشت است و کمتر از 3 درصد آن مزا ع فعال هستند. پس چرا این کشور کوهستانی کوچک ایده های زیادی در مورد کشاورزی نوین با توجه به پتانسیل کمی که در این کشورهست، دارد؟

شبکه کسب و کار کشاورزان Farmers Business Network) (FBN)برای اولین بار در نمایشگاه خود در کنفرانس FarmerFarmer2 شش استارت آپ برتر را در اوماها در ماه دسامبر انتخاب می کنند.

این نمایشگاه فرصت و رقابتی را برای استارت آپ فراهم خواهد کرد تا جدیدترین نوآوری ها و فناوری های جدید در بخش کشاورزی را به کشاورزان عضو شبکه FBN عرضه کنند و همچنین ایجاد فرصت برای ارتباط مستقیم با مشتریان هدفشان را فراهم می کند.

"شبکه کسب و کار کشاورزان متعهد به ساختن آینده اقتصاد کشاورزی است. این یک کار بزرگ است و ما نمی توانیم آن را به تنهایی انجام دهیم.

صفحه1 از2