FBN برندگان مسابقه استارت آپ های Farmer 2 Farmer را اعلام کرد: Augean Robotics & Rogo

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
FBN برندگان مسابقه استارت آپ های Farmer 2 Farmer را اعلام کرد: Augean Robotics & Rogo - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Augean Robotics، استارت آپ سازنده تجهیزات کشاورزی هوشمند و Rogo ، استارت آپ سازنده دستگاه هوشمند و خودکار آنالیز خاک مزرعه، هر دو برنده جایزه هفته اول شبکه بازرگانی کشاورزان  (FBN) در بخش استارت آپ ها شدند.

محصولات هر دو شرکت در FBN Direct Marketplace به طور ویژه و رایگان برای یک سال عرضه خواهند شد، دراین پلت فرم محصولاتی با تخفیف ویژه فقط به کشاورزان عضو FBNعرضه می شود و محصولاتی که غالبا برای آنها بسیار مفید می باشد ارائه می گردد.

کنفرانس سالانه Farmer2Farmer در FBN، با رقابت بین 6 استارت آپ Agtech، که هر کدام به مدت شش دقیقه فن آوری های خود را در مقابل تقریبا 3000 مخاطب اجرا می کنند، برگزار می شود. FBN از بین حدود ۱۰۰ متقاضی که با AgFunder مشارکت داشتند، ۶ استارت آپ را انتخاب کرد.

شش داور پس از ارائه محصولات و تکنولوژی استارت آپ ها، امتیازها را دادند و در نهایت جایزه برتر به Augean Robotics رسید.

Augean Robotics یک استارت آپ کالیفرنیایی است که با استفاده از دید کامپیوتری و هوش مصنوعی روبات هایی می سازد که می توانند وظایف خاص و سختی را در مزرعه انجام دهند. اولین ربات آنها Burro (در زبان اسپانیایی به معنی الاغ) نام دارد که برای کمک به حل یکی از بزرگترین بحران کشاورزی امروز که کمبود نیروی کارگری در آمریکا است، ساخته شده است. در طول یک دهه گذشته، تعداد کارگرانی در ایالات متحده کار می کردند 20 درصد کاهش داشته است، که شامل 75 درصد از مهاجران کارگر در ایالات متحده آمریکا بودند و میانگین حقوق به طور متوسط از ​​ ۱۳ دلار به 25 دلار در هر ساعت افزایش داشته است.

Burro در شروع کار با جمع آوری محصولات میوه، سبزی و گلخانه، که 84 درصد از کارگران در مزارع آمریكا در آنها مشغول به كار هستند و بیشتر وظایفشان را با دست انجام می دهند، آغاز شد. Burro کارگرن را در مزارع دنبال میکند و بار آنها را حمل می نماید. این شرکت با شراکت Driscoll، SunWorld، Grapery و کمیسیون انگور کالیفرنیا، اداره می شود. این استارت آپ معتقد است که این یک مزیت است و قصد دارد سال آینده 2 میلیون دلار افزایش سرمایه داشته باشد.

Jenny Schweigert، کشاورز اهل ایلینویز، Will Scholze، کشاورز اهل ویسکانسین، Nancy Pfund، بنیانگذار شرکت سرمایه گذاری DBL Partners، Tom Field، مدیر برنامه کارآفرینی کشاورزی انگلر، Louisa Burwood، رئیس رسانه در AgFunder، و عضو تیم محصول FBN، Jordan Taylor داوران مسابقه بودند.

Rogo، استارت آپ اهل ایندیانا، دستگاه اتوماتیک آزمایش آنالیز خاک را برای کمک به کشاورزان ساخته است که هزینه بالایی در مزراع به کشاورزان تحمیل می کند. مشکل این است که چگونه آزمایشات خاک برای باروری محصول انجام می شود - کشاورزان اغلب خود نمونه ها را جمع آوری کرده و آنها را برای آزمایش در آزمایشگاه ارسال می کنند - شامل عمق نمونه برداری غير متقابل خاک و مخلوط شدن تصادفی نمونه های خاك است که می تواند نتایج آزمون را با خطا همراه کند. با وجود Rogo ، به طور متوسط حداکثر​​20 درصد خطا در نمونه برداری خاک ایجاد می شود.

هسته هوشمند روبات Rogo ، نمونه برداری عمیق خاک، پروتکل نمونه برداری و محل نمونه برداری را مشخص می کند و قدم به قدم بر اساس دستور العمل های تعیین شده راهکارهایی به کشاورزان بصورت خودکار ارائه می دهد. این روبات توانست کشاورزان و داوران را تحت تاثیر قرار دهد و برنده جایزه اول و منتخب کشاورزان شد.

کشاورزان از پیشرفت های فناوری هیجان زده شده اند

Farmer2Farmer، که در سال چهارم فعالیت خود است، بیشترین تعداد شرکت کنندگان تاکنون را که در حدود 3000 استارت آپ است را میزبانی کرده است، جلسات مختلف در مورد شیوه های مختلف کشاورزی، به چالش کشیدن تصمیمات تجاری و دعوت از سخنرانان برجسته از سایر صنایع از جمله کاپیتان Sully Sullenberger که هواپیمای US Airways Flight 1549 در رودخانه هادسون در نیویورک در سال 2009 فرود اورد، برگزار میکند. جلسه ای که در این همایش برگزار شد بیشترین نقش در بازاندیشی مربوط به بازسازی در کشاورزی بود.

کشاورزان همچنین درجریان پیشنهاد های جدیدی از FBN از جمله شبکه ژنتیک F2F، بذر FBN برای محصولات با عملکرد بالا غیر GMO و تحمل گلیفواسات، و همکاری آن با آمازون کسب و کار، قرار گرفتند.. همچنینFBN آخرین سرمایه گذاری VC خود را به طور رسمی آغاز کرد.

FBN Health با استفاده از قدرت خرید 7،500 شبکه قوی، FBN می تواند حق بیمه های بیمه درمانی را همانطور که شرکت های بزرگ می توانند انجام دهند، پایین بیاورد. بنابراین مدعی است می تواند این پس انداز ها را مستقیما به کشاورز منتقل کند. در بسیاری از موارد،FBN انتظار دارد که اعضای واجد شرایط، صرفه جویی قابل توجهی را نسبت به حق بیمه های مراقبت های بهداشتی که به صورت جداگانه دریافت می کنند، مشاهده کند.

FBN Health چهار برنامه مختلف ارائه کرده است:
1. پوشش بهداشتی برای کل خانواده مزرعه (از جمله کارگران مزرعه) شامل: پزشکی، دندانپزشکی و چشم پزشکی.
2. دسترسی رایگان به تلفن به یک پزشک، بنابراین کشاورزان مجبور نیستند هر زمانی که یک سوال پزشکی دارند و یا نیازی به پزشک دارند تا شهر رانندگی کنند.
3. شبکه های گسترده ای از شبکه های منطقه ای و ملی ارائه دهندگان در سراسر کشور.
4. لوکاس استروم، رئیس بیمه در FBN گفت: "مراقبت های بهداشتی یکی از بزرگترین خطرات شخصی خانواده های مزرعه است - از افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی و غیر قابل پیش بینی تا سلامت واقعی و رفاه خانواده خود." اعضای ما از ما خواسته اند تا راه حل هایی را اراده دهیم که مقرون به صرفه باشند، و گزینه هایی داشته باشند و مسیر حرکت آنها آسان باشد، و ما معتقدیم که FBN Health یک قدم بزرگ در جهت درست است. "

کشاورزان در حال صحبت با AgFunderNews در حاشیه این رویداد در مورد پتانسیل FBN Health بسیار هیجان زده بودند.

استیو پیتسکت از شمال ایلینوی می گوید : FBN Health در ذهن بسیار بزرگ است و من فکر می کنم که تعداد اعضاء FBN دو برابر شود. FBN مانند یک گلوله برفی در سراشیبی سرعت می گیرد و هر لحظه بزرگ تر می شود.

خواندن 2878 دفعه