سال 2019 چه ارمغانی برای AgriFood Tech دارد؟ سرمایه گذاری بیشتر زنجیره تامین؟ M & A بیشتر ؟

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
سال 2019 چه ارمغانی برای AgriFood Tech دارد؟ سرمایه گذاری بیشتر زنجیره تامین؟ M & A بیشتر ؟ - 5.0 out of 5 based on 3 votes

سال 2019 چه ارمغانی برای AgriFood Tech دارد؟ سرمایه گذاری بیشتر زنجیره تامین؟ M & A بیشتر ؟

هفته گذشته، ما از جامعه Agtech خواستیم تا راجع به عادت های بد و روندهای پرباری که می خواهند در سال 2018 باقی بگذارند (ترک کنند) صحبت کنند. با آغاز جشن و تعطیلات سال نو میلادی و آغاز سال نو پیش رو ، ما از چند سرمایه گذار و مدیران استارت آپ ها برای به اشتراک گذاشتن پیش بینی ها و برنامه های خود برای صنعت کشاورزی در سال 2019 سوال کردیم.

Rob Trice ، بنیانگذار و موسس ، Mixing Bowl, and Partner, Better Food Ventures

"اگر شما به گزارش تامین مالی 2018 AgFunder نگاه کنید، از10 میلیارد دلاری که در بخش کشاورزی سرمایه گذاری شده است تقریبا 6 میلیارد دلار آن در food tech و 3 میلیارد دلار آن در Agtech سرمایه گذاری شده است و تنها 1 میلیارد دلار آن در بخش میانی مانند حمل و نقل، تدارکات، مناطق پردازش و غیره سرمایه گذاری شده است و این جایی است که تمرکز ما در سال 2019 بر روی آن است. ما یک صندوق متمرکز برIT هستیم، بنابراین با استفاده از IT پل ارتباطی دانه تا محصول نهایی را می سازیم.

Sanjeev Krishnan، مدیرعامل و مدیر اجرایی S2G Ventures

رسالت ما در مورد چگونگی تغییررفتار عادت های مصرف کنندگان در سیستم مواد غذایی با انتخاب مناسب کتابچه های راهنماست. ما از اینکه مصرف کنندگان تغییرات اساسی را پذیرا شده اند و اثرات مثبت و متناوب این تغییرات و نیز در مورد دیدن این حرکت مداوم هیجان زده هستیم. من نیز هیجان زده هستم زیرا فکر می کنم M & A بیشتر در مواد غذایی و IPO های بیشتری در بخش وجود خواهد داشت. در نهایت امیدوارم در مراحل بعدی سرمایه گذاران علاقه مندی را نیز داشته باشیم، زیرا در این بخش سرمایه گذاری کمی شده است.

Jurriaan Ruys ، مدیر عامل شرکت Sensoterra

" یکی از مواردی که ما انتظار داشتیم و در سال گذشته اتفاق نیفتاده است این است که تا چه اندازه ارزش های خود را بر روی منابع کمیابی مانند آب قرار داده ایم. هنوز مناطقی وجود دارند که مقدار آب مورد استفاده ما پایدار نیست و ما باید برای تولید کنندگان و کشاورزانی که در استفاده از منابع آب کارآمد هستند و می توانند قوی تر باشند پاداش و مشوق در نظر بگیریم این قطعا جزو اولین اولویتهای ما برای سال آینده است. ".

Axel Wehr ، مدیر در Anterra Capital

"شرکت های مواد غذایی و نوشیدنی پیشرو، به زودی سازماندهی خود را بهبود می بخشند، در عین حال در جهت بدست اوردن بازارها، برندهای جدید و نوآوری مالی می پردازند تا با کاهش سهم بازار مواجه نشوند. ما انتظار حرکت رو به جلوی بیشتری را داریم.

اما سال ۲۰۱۹ می تواند سالی باشد که در آن شرکتهای بزرگ در نهایت تولید محصولات و کانال های بازار را توسعه و رونق میدهند.

Mergers and acquisitions (M&A) : ادغام و جذب ، (M & A) یک اصطلاح عمومی است که به تحکیم شرکت ها یا داراییها از طریق انواع مختلف معاملات مالی اشاره می کند.

IPO (Initial public offering): عرضه اولیه عمومی

خواندن 3408 دفعه