سرمایه گذاری Taurus در Ostara برای تولید کود از پساب های شهری و صنعتی

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

Taurus Agricultural Marketing یک پخش کننده نهاده های کشاورزی است که مقر آن در کالگری است، و سرمایه گذاری قابل توجهی را در شرکت Ostara Nutrient Recovery Technologies که در زمینه فن آوری تغذیه محصولات با استفاده از جذب مواد مغذی از فاضلابها فعال است را انجام داده است.

Ostara از سال 2005 شروع به فعالیت نموده است و راه حلی بر پایه فن آوری آب ارائه می دهد که فاضلاب را در محیط های شهری و صنعتی به کار می گیرد و اساساً، با استخراج مواد مغذی اضافی را به کود شیمیائی "کریستال گرین" که دوستدار محیط زیست است تبدیل می کند.

Craig Davidson, Taurus’ president می گوید: از منظر ما، این یک فرصت منحصر به فرد برای استفاده از تکنولوژی است که به کشاورزان در تولید محصول کمک می کند وهمچنین به آنها در پاکسازی محیط زیست با حذف فسفر از فاضلاب کمک می کند.

سرمایه گذاری ما نشان از تعهد تیم مجرب ما در توانایی و نوآوری و همچنین تلاش بی وقفه ما در ارائه راه حل های پایدار برای توسعه کشاورزی است. تجهیزات Ostara میتواند تا 90% فسفر و 40% آمونیاک موجود درلجنهای فاضلابها را استخراج کند و می تواند تا روزی 500 هزار لیتر

فاضلاب را تصفیه نماید.

Dan Parmar مدیرعامل و رئیس هیات مدیره Ostara می گوید: شالوده تجارت ما بر اساس حل مشکلات بنا گردیده است.ما مشتریان مختلفی در سر تا سر دنیا داریم که پسابها برای آنها مشکلات عدیده محیط زیستی ببارآورده است و فلسفه ما در شرکت این اس که با این

مشتریان بصورت طولانی مدت کار کنیم بر اساس مدل شراکت، نه بر اساس تجارت که بر اساس معاملات است. قراردادهای ما معمولا ۱۰ تا ۲۰ ساله هستند.

Parmar توضیح داد که کود کرستال سبز اولین کود است که بدلیل گرانوله بودن در پاسخ به تقاضای گیاه مواد مغذی را در ریشه به گیاه می رساند و ثابت شده است در بهبود عملکرد گیاه و بهبود سلامت خاک موثر است و بطور قابل ملاحظه ای از دفع ناخواسته فسفر در اثر آبیاری و

آبهای روان جلوگیری میکند و به بهبود امنیت غذایی و همچنین از آلودگی آبها در اثر ورود کودها به آنها جلوگیری بعمل می آورد.

او افزود : محصول ما در آب حل نمیشود و تنها در زمانی که گیاه نیاز به تغذیه داشته باشد در دسترس گیاه قرار می گیرد و در طول دوره عمر گیاه همواره در دسترس است. بنابراین باعث بهبود چشم گیر عملکرد تولید میگردد و در طیف وسیع و مختلفی از محصولات قابل استفاده می باشد.

این محصول دارای شاخص کم نمک و فلزات سنگین است و زمانی که کشاورزی برای خرید آن هزینه می پردازد سود چشم گیری عاید کشاورز می نماید. سرمایه گذاری بر پایه توافق بلند مدت پخش بین  Ostara و Taurusمنعقد شد که که در آن Taurus توافق کرد تا بازاریابی و فروش کود فسفات کریستال سبزOstara را در غرب کانادا، انتاریو و کبک بر عهده بگیرد.

Parmar افزود : آنها تجربه زیادی در فروش محصولات مبتنی بر ارزش دارند و این به ما امکان می دهد که فروش خود را در کانادا به میزان قابل توجهی افزایش دهیم و در کنار این، تعهد آنها به شرکت ما از طریق نیروی فروش خود و این سرمایه گذاری مالی و همچنین به رشد شرکت، نه فقط در کانادا، بلکه در سطح جهانی اعتقاد دارند. هنگامی که Taurus شروع به توزیع کود کرد به Ostara در مورد کمک به آنها در طولانی مدت متعهد شد و یک قرارداد اختصاصی پنج ساله امضا کرد و متعهد به سرمایه گذاری مالی شد.

Davidson می گوید : هر چیز جدید و منحصر به فردی مانند این نیاز به تثبیت، آموزش، بازاریابی و اشتراک موفقیت دارد و این مسیری است که ما برای کسب و کار خود در پیش گرفته ایم. Taurus به Ostara بطور دقیق و شفاف در مورد چگونگی کار بازار و همچنین گسترش آن در سایر نقاط جهان کمک می کند. به عنوان بخشی از گسترش کسب و کار، Ostara قرارداد بازاریابی و فروش را در غرب اروپا امضا کرد.

Parmar می گوید: ما 15 کارخانه در سراسر جهان در شمال امریکا و در اروپا داریم و اخیرا قراردادهایی با برخی از شهرداری های اروپا امضاکرده ایم. آنچه ما می خواهیم انجام دهیم این است که به طور استراتژیک فکر کنیم این است که چگونه مسائل مرتبط با تصفیه پسابها در سطح جهانی را حل کنیم. این است: تصفیه آب و سپس فروش کود، این چشم انداز راهبردی ما برای کسب و کار است. سرمایه گذاران در Taurus از استراتژی مشارکت Ostara در توسعه جهانی تغذیه محصولات و بازیافت مواد مغذی حمایت می کنند.

Parmar اضافه کرد‌ : "سرمایه گذاری آنها واقعا برای تسریع در برنامه بازاریابی ما در کانادا و ایالات متحده از طریق بکارگیری و استفاده از منابع اضافی به ما در ایجاد یک ابزار قدرتمند برای توزیع کنندگان دیگر در بازار که به ارتقاء و فروش کریستال گرین کمک میکنند، مورد استفاده قرار می گیرد .آنها مایل به اضافه کردن منابع اضافی برای کمک به ما در انجام این کار هستند.

Ostara دو قرارداد سرمایه گذاری بلند مدت استراتژیک دیگر دارد، VantagePoint Capital Partners در سال 2012 با Frog Capital و Waste Resources Fund L.P 14/5 میلیون دلارسرمایه گذاری کرد و سرمایه گذاری Wheatsheaf Investments که بخشی از Grosvenor Estate بود، از سال 2012 تا به حال به 13 میلیون دلار رسیده است.

خواندن 1718 دفعه