6 استارت آپ برتر در 2018 Agtech

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

شبکه کسب و کار کشاورزان Farmers Business Network) (FBN)برای اولین بار در نمایشگاه خود در کنفرانس FarmerFarmer2 شش استارت آپ برتر را در اوماها در ماه دسامبر انتخاب می کنند.

این نمایشگاه فرصت و رقابتی را برای استارت آپ فراهم خواهد کرد تا جدیدترین نوآوری ها و فناوری های جدید در بخش کشاورزی را به کشاورزان عضو شبکه FBN عرضه کنند و همچنین ایجاد فرصت برای ارتباط مستقیم با مشتریان هدفشان را فراهم می کند.

"شبکه کسب و کار کشاورزان متعهد به ساختن آینده اقتصاد کشاورزی است. این یک کار بزرگ است و ما نمی توانیم آن را به تنهایی انجام دهیم.

دنی توروویچ، مدیر محصول در شبکه بازرگانی کشاورزان، گفت: ما در این نمایشگاه کارآفرینان برتری که چشم انداز صنعت کشاورزی را می شناسند و راه هایی که می توانند ارزش افزوده بالایی را برای کشاورزان فراهم آورند را به کشاورزان عرضه نماییم.

"با همکاری AgFunder ، ما می خواهیم تا برای این شرکت ها فرصتی فراهم کنیم تا ایده های خود را در مقابل هزاران کشاورز نوظهور آمریکای شمالی ارائه کنند و با توانایی این کارآفرینان، کشاورزان بتوانند بازار مناسب محصولات خود را پیدا کنند."

هر استارت آپ هفت دقیقه زمان دارد تا فن آوری های خود را در مقابل دیدگان یک هیئت داوری متشکل از کشاورزان، سرمایه گذاران، مربیان و کشاورزان منتخب از بین 3،000 نفر از نمایندگان کشاورزان و همچنین صنایع وابسته آن ارائه دهند. آنها سپس به سوالات گروه داوری و همچنین مخاطبان پاسخ میدهند.

۶ استارت آپ برتر

AgHelp ، یک پلت فرم استخدام مزرعه و کشاورزی است که مشکل کمبود نیروی کار در بخش کشاورزی را بوسیله شبکه ارتباطی کارفرمایان کشاورزی، کارگران مزرعه و آژانس های پشتیبانی کارگری، کارآمدتر و ارزان تر از روش های جاری فراهم   می‌کند.

AgNext ، معرفی تکنولوژی نمونه برداری روباتیک از خاک برای کمک به کشاورزان جهت ارزیابی عملکرد بهتر و باصرفه تر. هسته هوشند این تکنولوژی امکان نمونه برداری و جمع آوری از خاک مزرعه بوسیله GPS را فراهم مینماید.

Augean Robotics ، راه اندازی مزرعه رباتیک که اولین ربات آن،Burro می تواند به دنبال کارگران حرکت کند و محموله ها را حمل کند همچنین دارای سنسورهای مختلفی میباشد که امکان انجام کارهای مختلفی را بصورت دارا میباشد. Augean در حال حاضر با باغداران در حال همکاری می باشد.

Centaur Ag ، ارائه دهنده یک پلت فرم نرم افزار نظارت بر ذخیره سازی پس از برداشت غلات است که با استفاده از سنسورهای متصل به آن و با استفاده از نرم افزار مخصوص این فرآیند را مدیریت می نماید.

FeedX ، یک پلتفرم ارائه و ذخیره خوراک دام، طیور و آبزیان است که شبکه پشتیبان و همچنین محل فروش محصول را فراهم می نماید.

Kiwi Technologies ، ارائه دهنده نرم افزار راه اندازی و مدیریت هواپیماهای بدون سرنشین و درون ها جهت ارائه انواع خدمات کاربردی حفاظت از محصول و همچنین نرم افزار شبکه خلبانان هواپیماهای بدون سرنشین و درون ها و ارائه مشاوره به آنها است.

حل مشکلات بزرگ کشاورزان

ترکوویچ گفت که (شبکه کسب و کار کشاورزان) FBN به این دلیل این استارت آپ ها را انتخاب کرده است که آنها راه حلهای بلند پروازانه ای جهت حل مشکلات بزرگ بخش کشاورزی ارايه داده‌اند و اگر نوآوری‌های آنها موفقیت آمیز باشد قابلیت ارائه جهانی را دارد.

وی افزود: "ما به دنبال ایده هایی هستیم که در رویارویی با مشکلات منحصر به فرد هستند و علاوه بر تکنولوژی بالا، ممکن است تأثیر مهمی بر کشاورزان در 5 سال آینده داشته باشند."

Farmer2Farmer نخستین برگزارکننده کنفرانس متمرکز بر کسب و کار کشاورزان است. مدادهای تیز شده و ماشین حساب های قدرتمند به کار گرفته می شوند تا فن آوری ها و تکنولوژی ها و پلتفرم های بازاریابی را ساخته و همچنین چشم آندازهای اینده در فصل بعدی را نشان دهند.

کشاورزان که در Farmer2Farmer شرکت می کنند بر آینده عملیات خود متمرکز هستند، از یکدیگر یاد می گیرند تا راهنمایی هایی را برای سود بیشتر به دست آورند که نه فقط به دست آوردن عملکرد بیشتر بلکه به افزایش سودآوری کسب و کارشان نیز منجر گردد. آنها متوجه میشوند که انجام کارهای متفاوت و استفاده از تکنولوژی باید بخشی از روند رشد آنها باشد.

12 14 دسامبر امسال در اوماها، نبراسکا میزبان بیش از 3،000 کشاورز خواهد بود که بتوانند وضعیت موجود را به چالش بکشند و عادت ها و طرح های قدیمی را تغییر دهند و شیوه های جدیدی را برای مدیریت آتی در فصل 2019 و پس از آن را بیامورند.

خواندن 1741 دفعه