کشاورزی دیجیتال (Digital Ag) به کشاورزان و فروشندگان کمک خواهد کرد تا زراعت و فروش بهتری داشته باشند.

کشاورزی یک صنعت پویا است که برپایه تاریخ پر بار خود بنا شده است و همواره در حال رشد می باشد. گذشته مشترک ما به ما یاد داد که چگونه با استفاده از تجهیزات کشاورزی ، شیمی پیشرفته و ژنتیک پیشرفته در کشاورزی، روشهای تولید محصولات غذایی در جهان را تغییر دهیم.

منتشرشده در مجله فناوری
جمعه, 18 آبان 1397 ساعت 23:46

AgriTech نروژ : مبارزه در سنگین وزن ها

در طول آخرین اجلاس جهانی نوآوری AgriTech در لندن که یکی از پیشگامان کنفرانس برای جامعه فن آوری کشاورزی است، ۵ مورد از ۱۳ استارت آپی که به نمایش گذاشته شد، نروژی بود.

نروژ یکی از تولید کنندگان پیشرو در زمینه تولید محصولات کشاورزی در جهان از نظر حجم تولید نیست و به احتمال زیاد هرگز نخواهد بود. فقط حدود 4 درصد از کل زمین های زمینی آنها زمین های زراعی قابل کشت است و کمتر از 3 درصد آن مزا ع فعال هستند. پس چرا این کشور کوهستانی کوچک ایده های زیادی در مورد کشاورزی نوین با توجه به پتانسیل کمی که در این کشورهست، دارد؟

منتشرشده در مجله فناوری
دوشنبه, 14 آبان 1397 ساعت 21:51

6 استارت آپ برتر در 2018 Agtech

شبکه کسب و کار کشاورزان Farmers Business Network) (FBN)برای اولین بار در نمایشگاه خود در کنفرانس FarmerFarmer2 شش استارت آپ برتر را در اوماها در ماه دسامبر انتخاب می کنند.

این نمایشگاه فرصت و رقابتی را برای استارت آپ فراهم خواهد کرد تا جدیدترین نوآوری ها و فناوری های جدید در بخش کشاورزی را به کشاورزان عضو شبکه FBN عرضه کنند و همچنین ایجاد فرصت برای ارتباط مستقیم با مشتریان هدفشان را فراهم می کند.

"شبکه کسب و کار کشاورزان متعهد به ساختن آینده اقتصاد کشاورزی است. این یک کار بزرگ است و ما نمی توانیم آن را به تنهایی انجام دهیم. دنی توروویچ، مدیر محصول در شبکه بازرگانی کشاورزان، گفت: ما در این نمایشگاه کارآفرینان برتری که چشم انداز صنعت کشاورزی را می شناسند و راه هایی که می توانند ارزش افزوده بالایی را برای کشاورزان فراهم آورند را به کشاورزان عرضه نماییم.

منتشرشده در مجله فناوری
جمعه, 11 آبان 1397 ساعت 13:11

انواع خطرات سرمایه گذاری

انواع خطرات سرمایه گذاری

هنگامی که شما سرمایه گذاری می کنید، در معرض انواع مختلف ریسک هستید. یاد بگیرید چگونه خطرات مختلف بر روی بازده سرمایه گذاری تاثیر می گذارد.

منتشرشده در مجله فناوری
جمعه, 20 مهر 1397 ساعت 22:48

سرمایه گذاری چیست؟

                                         

سرمایه گذاری چیست؟

سرمایه‌گذاری ابزاری برای کسب دارایی است. هرکسی می‌تواند وارد یک برنامه‌ی سرمایه‌گذاری شود و ابزارهای زیادی وجود دارد که به‌وسیله‌ی آنها می‌توان شروع کار با سرمایه‌ی کم را آسان کرد.

سرمایه‌گذاری:‌ اختصاص دادن پول برای کاری که به تلاش زیادی نیاز دارد با این انتظار که درآمد یا سود اضافی به‌دست آید، سرمایه گذاری نامیده میشود.

سرمایه‌گذار افسانه‌ای، وارن بافت (Warren Buffett) سرمایه‌گذاری را این‌گونه تعریف می‌کند: « فرایند برنامه‌ریزی برای پول تا در آینده پول بیشتری نصیب شما شود.» هدف از سرمایه‌گذاری این است که پول‌تان را در یک یا چند جا انباشته کنید تا برای شما کار کند به این امید که پول‌تان در طول زمان رشد خواهد کرد.

منتشرشده در مجله فناوری

سرمایه گذاری خطرپذیر (Venture Capital) در طرح های دانش بنیان

سرمایه خطرپذیر (Venture Capital)، سرمایه‌ای است که به همراه کمک‌های مدیریتی و تخصص فنی ، در اختیار شرکت‌های جوان، کوچک، بسرعت در حال رشد و دارای پتانسیل رشد بلند مدت قرار می‌گیرد.

منتشرشده در مجله فناوری