Search - K2
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

مدیرسایت

توافق نامه همکاری مشترک تکنوپارک نووسیبرسک آکادمگورودوک کشور روسیه و صندوق حمایت از توسعه پژوهش و فناوری در بخش کشاورزی
با موضوع همکاری در خصوص برنامه های مشترک در زمینه:
توسعه دانش فنی و فناوری های نوین در بخش کشاورزی
توسعه بازار کالا و خدمات فناورانه دانش بنیان
سرمایه گذاری مشترک بر روی استارت آپ های کشاورزی
تامین و توسعه بازار کالای کشاورزی
به امضای طرفین رسید.

 

 

 

ابلاغ تصمیمات کارگروه رفع موانع جهش تولید در خصوص پیشنهادات کشاورزی - 5.0 out of 5 based on 1 vote

ه گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» در جلسه هیئت دولت مورخ ۱۶ آذر ۱۳۹۹، تصمیمات جلسات پنجم و ششم کارگروه رفع موانع جهش تولید درخصوص پیشنهادات کشاورزی به تصویب رسید.

دکتر مجید ولدان به عنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان معرفی شد - 5.0 out of 5 based on 1 vote

با حضور دکتر بازرگان معاون وزیر و رئیس سازمان:
   دکتر مجید ولدان به عنوان سرپرست معاونت  برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان معرفی شد


جلسه معارفه سرپرست معاونت برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان با حضور دکتر بازرگان معاون وزیر و رئیس سازمان، دکتر رسول زارع قائم مقام سازمان ، دکتر محمودی معاون توسعه مدیریت و  منابع ،دکتر جوادی معاون پژوهش و فناوری و سایر مدیران دفاتر ستادی ، در سالن اندیشه برگزار شد.

اجرای طرح توسعه بازار کالای دانش بنیان در شهرستان سرایان و بهبود عملکرد محصول پسته، زعفران و رفع معضل دانه سفیدی انار - 5.0 out of 5 based on 2 votes

در راستای حمایت از محصولات و خدمات دانش بنیان و انتقال دانش و فناوری های نو به بهره برداران در سراسر کشور و ایجاد مدلهای همکاری مشترک و طرح توسعه کالاهای دانش بنیان، صندق حمایت از توسعه پژوهش وفناوری در بخش کشاورزی و صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری شهرستان سرایان اقدام به عقد تفاهم نامه فی مابین نمودند.

پرداخت تسهیلات ارزان به شرکت‌های دانش بنیان حوزه کشاورزی - 5.0 out of 5 based on 1 vote

پرداخت تسهیلات ارزان به شرکت‌های دانش بنیان حوزه کشاورزی

سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی از ارایه تسهیلات ارزان قیمت به شرکت‌های دانش بنیان حوزه کشاورزی خبر داد و گفت: این خط اعتباری ۳۳ میلیارد تومان برای حمایت مالی و تأمین سرمایه در گردش شرکت‌های دانش بنیان تخصیص داده شده است.

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده صندوق حمایت از توسعه پژوهش و فناوری در بخش کشاورزی در تاریخ 31 تیرماه - 5.0 out of 5 based on 1 vote

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده صندوق حمایت از توسعه پژوهش و فناوری در بخش کشاورزی در تاریخ 31 تیرماه، با حضور اکثریت سهامداران، حسابرس قانونی و مدیر دبیرخانه کارگروه صندوق های پژوهش و فناوری به عنوان ناظر در محل سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، برگزارشد.

مجامع عمومی عادی به طور فوق العاده و فوق العاده صندوق حمایت از توسعه پژوهش و فناوری در بخش کشاورزی در محل سالن دانش سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی با حضور بیش از ۸۴ درصد سهامداران برگزار گردید - 5.0 out of 5 based on 1 vote

مجامع عمومی عادی به طور فوق العاده و فوق العاده صندوق حمایت از توسعه پژوهش و فناوری در بخش کشاورزی در محل سالن دانش سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی با حضور بیش از ۸۴ درصد سهامداران برگزار گردید.

آگهی دعوت مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده و مجمع عمومی فوق العاده - 5.0 out of 5 based on 1 vote

به اطلاع کلیه صاحبان سهام شرکت صندوق حمایت از توسعه پژوهش و فناوری در بخش کشاورزی می رساند که مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده و مجمع عمومی فوق العاده شرکت مدکور به ترتیب در ساعات ۱۰ و ۱۱ صبح روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ در محل تهران- بزگراه شهید چمران- خیابان یمن- باغ کشاورزی - سالن دانش برگزار می‌گردد. بدینوسیله از کلیه سهامداران و نمایندگان قانونی صاحبان سهام دعوت بعمل می آید تا با در دست داشتن معرفی نامه از شرکت خود و کارت شناسایی معتبر در روز و ساهت مقرر در محل مذکور حضور بهم رسانند.

 

امکان سمپاشی ملخ ها با پهباد های سمپاش ساخته شده توسط شرکت های دانش بنیان - 5.0 out of 5 based on 1 vote

ملخ دریایی یا صحرایی در اوایل بهمن‌ماه از شبه‌ جزیره عربستان وارد کشور شد و استان­‌های جنوبی را درگیر کرد. اکنون در موج دوم هجوم ملخ­‌ها، دسته‌‌های پرشماری از آنها ابتدا به استان­‌های بوشهر و هرمزگان و سپس به بخش‌­هایی از فارس هجوم آورده‌­اند.

بنا به اعلام مدیرکل مبارزه با آفات عمومی و همگانی سازمان حفظ نباتات : ملخ دریایی خطرناک­ترین نوع ملخ است که در مسیر خود هر نوع گیاهی را به‌طور کامل می­‌خورد و از بین می‌­برد. حمله این نوع ملخ در سال­‌های دور کشور را تا مرحله قحطی برده‌ است.

دومین کنفرانس فناوری های نوین در بسته بندی های پلیمری توسط شرکت پلیمر پیشرفته دانا سهامدار صندوق برگزار گردید. - 5.0 out of 5 based on 1 vote

دومین کنفرانس فناوری های نوین در بسته بندی های پلیمری با مشارکت پلیمر پیشرفته دانا، آکسوی و میتسوی شمیکال و صندوق حمایت از توسعه پژوهش و فناوری در بخش کشاورزی در هتل المپیک تهران برگزار شد. در ابتدای کنفرانس و پس از قرائت قرآن و سرود ملی کشور کلیپی در خصوص امنیت غذایی و میزان هدر رفت مواد غذایی در ایران و جهان پخش شد. این کلیپ در صورت امکان به زودی منتشر می شود و حاوی آماری بسیار تکان دهنده و غم انگیز است.

صفحه1 از4