Search - K2
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

مدیرسایت

مجامع عمومی عادی به طور فوق العاده و فوق العاده صندوق حمایت از توسعه پژوهش و فناوری در بخش کشاورزی در محل سالن دانش سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی با حضور بیش از ۸۴ درصد سهامداران برگزار گردید - 5.0 out of 5 based on 1 vote

مجامع عمومی عادی به طور فوق العاده و فوق العاده صندوق حمایت از توسعه پژوهش و فناوری در بخش کشاورزی در محل سالن دانش سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی با حضور بیش از ۸۴ درصد سهامداران برگزار گردید.

آگهی دعوت مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده و مجمع عمومی فوق العاده - 5.0 out of 5 based on 1 vote

به اطلاع کلیه صاحبان سهام شرکت صندوق حمایت از توسعه پژوهش و فناوری در بخش کشاورزی می رساند که مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده و مجمع عمومی فوق العاده شرکت مدکور به ترتیب در ساعات ۱۰ و ۱۱ صبح روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ در محل تهران- بزگراه شهید چمران- خیابان یمن- باغ کشاورزی - سالن دانش برگزار می‌گردد. بدینوسیله از کلیه سهامداران و نمایندگان قانونی صاحبان سهام دعوت بعمل می آید تا با در دست داشتن معرفی نامه از شرکت خود و کارت شناسایی معتبر در روز و ساهت مقرر در محل مذکور حضور بهم رسانند.

امکان سمپاشی ملخ ها با پهباد های سمپاش ساخته شده توسط شرکت های دانش بنیان - 5.0 out of 5 based on 1 vote

ملخ دریایی یا صحرایی در اوایل بهمن‌ماه از شبه‌ جزیره عربستان وارد کشور شد و استان­‌های جنوبی را درگیر کرد. اکنون در موج دوم هجوم ملخ­‌ها، دسته‌‌های پرشماری از آنها ابتدا به استان­‌های بوشهر و هرمزگان و سپس به بخش‌­هایی از فارس هجوم آورده‌­اند.

بنا به اعلام مدیرکل مبارزه با آفات عمومی و همگانی سازمان حفظ نباتات : ملخ دریایی خطرناک­ترین نوع ملخ است که در مسیر خود هر نوع گیاهی را به‌طور کامل می­‌خورد و از بین می‌­برد. حمله این نوع ملخ در سال­‌های دور کشور را تا مرحله قحطی برده‌ است.

دومین کنفرانس فناوری های نوین در بسته بندی های پلیمری توسط شرکت پلیمر پیشرفته دانا سهامدار صندوق برگزار گردید. - 5.0 out of 5 based on 1 vote

دومین کنفرانس فناوری های نوین در بسته بندی های پلیمری با مشارکت پلیمر پیشرفته دانا، آکسوی و میتسوی شمیکال و صندوق حمایت از توسعه پژوهش و فناوری در بخش کشاورزی در هتل المپیک تهران برگزار شد. در ابتدای کنفرانس و پس از قرائت قرآن و سرود ملی کشور کلیپی در خصوص امنیت غذایی و میزان هدر رفت مواد غذایی در ایران و جهان پخش شد. این کلیپ در صورت امکان به زودی منتشر می شود و حاوی آماری بسیار تکان دهنده و غم انگیز است.

در راستای حمایت از توسعه کالای دانش بنیان تفاهم نامه بین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق حمایت از توسعه پژوهش و فناوری در بخش کشاورزی به امضاء رسید - 5.0 out of 5 based on 1 vote

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در قالب تسهیلات و با هدف بازار سازی محصولات دانش بنیان منابع مالی را در اختیار صندوق حمایت از توسعه پژوهش و فناوری در بخش کشاورزی قرار میدهد.

در ابتدای جلسه با حضور آقای دکتر ولدان به عنوان نماینده شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری دربخش کشاورزی و تعیین ناظرین و منشی جلسه و قرائت دستور جلسه بر اساس آگهی منتشره در روزنامه کثیر الانتشار جلسه مجمع رسمیت یافت.

جلسه کارگروه کاهش خسارت های ناشی از آفات و بیماری ها و سرمازدگی محصولات کشاورزی به طور خاص در استان خراسان جنوبی مورخه ۹۷/۱۱/۰۱ به همت و ابتکار صندوق حمایت از توسعه پژوهش و فناوری در بخش کشاورزی و صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی خراسان جنوبی با مشارکت صندوقهای شهرستانی بامحوریت تبادل نظر و تصمیم گیری در خصوص ارائه راه حل های اجرایی و دانش بنیان در جهت حل مشکلات کشاورزان

با تصویب کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت ها و موسسات دانش بنیان و نظارت بر اجرا صندوق حمایت از توسعه پژوهش و فناوری در بخش کشاورزی در زیر گروه تجاری سازی و پرداخت تسهیلات مالی به عنوان شرکت دانش بنیان تولیدی نوع ۲ در ردیف شرکت های دانش بنیان قرار گرفت و از مزایای شرکت های دانش بنیان بهره مند گردید

به گزارش روابط عمومی سازمان فضایی ایران، امروز (چهارشنبه، ۵ دی ماه) تفاهم نامه همکاری سازمان فضایی ایران با صندوق حمایت از توسعه پژوهش و فناوری در بخش کشاورزی در غرفه سازمان فضایی ایران در نوزدهمین نمایشگاه "دستاورد های پژوهش فناوری و فن بازار" به امضا رسید.

دومین نشست مشترک صندوق حمایت از توسعه پژوهش و فناوری در بخش کشاورزی با حضور دکتر کاظم خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی، دکتر غلامحسین طهماسبی قائم مقام سازمان، دکتر رسول زارع معاون پژوهش و فناوری، دکتر سیدباقر محمودی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی، خانم مهندس بنی هاشم مشاور وزیر جهادکشاورزی و رئیس هیأت مدیره صندوق اعتبارات خرد زنان روستایی، مهندس رضوی مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی سه شنبه ۱۳ آذر سال جاری در سالن اندیشه برگزار شد.
خانم مهندس فروغ السادات بنی هاشم مشاور وزیر جهادکشاورزی و مدیر کل دفتر توسعه فعالیت های زنان روستایی با اشاره به عملکرد موفق صندوق های خرد زنان روستایی از رشد ۳۰ درصدی تعداد این صندوق ها خبر داد. وی با اعلامحمایت از راه اندازیصندوق های شهرستانی، روند توسعه صندوق های خرد زنان روستاییرا نوید بخش دانست و پیش بینی کرد بر تعداد متقاضیان عضویت در این صندوق هادر آینده نزدیک افزوده شود. وی با اشاره به دستاوردهای این صندوق در تکمیل زنجیره تولیدات روستایی ابراز امیدواری کرد بتوان با مساعدت سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی در زمینه تامین اعتبارات و بازاریابی محصولات زنان روستایی همافزایی مطلوبی شکل گیرد


مهندس رضوی رئیس هیأت مدیره شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی، با ارائه توضیحاتی پیرامون اعتبارات موردنیاز برای راه اندازی صندوق های استانی، توسعه صندوق های خرد زنان روستایی را نیازمند حمایت همه جانبه دانست. وی با اشاره به راه اندازی صندوق حمایت از توسعه پژوهش و فناوری در بخش کشاورزی ، ضرورت تامین سرمایه توسط دولت را برای افزایش تعداد سهامداران شرکت های دانش بنیان یادآور شد.


دکتر مجید ولدان مدیر کل دفتر امور فناوری با اشاره به سهم ۴۶/۷ درصدی دولت برای تامین اعتبار صندوق حمایت از توسعه پژوهش و فناوری، از عضویت ۵۴ شرکت دانش بنیان در این صندوق خبر داد. وی خدمت به بخش کشاورزی و رفع مشکلات بهره برداران را از وظایف اصلی وزارت جهادکشاورزیعنوان داشتکه در این راستا صندوق حمایت از توسعه پژوهش و فناوری با هدف ثروت آفرینی برای بخش کشاورزی راه اندازی شده است. دکتر ولدان با اشاره به عملکرد نوید بخش این صندوق در طول یکسالی که از آغاز فعالیت آن می گذرد، ابراز امیدواری کرد صندوق صندوق حمایت از توسعه پژوهش و فناوری بتواند برای اجرای طرح های اقتصادیموسسه های تحقیقاتی تابعه سازمان و هم چنین ترویج یافته های تحقیقاتی کشاورزیراهگشا باشد. مدیر کل دفتر امور فناوری سازمان هم چنین صندوق حمایت ازتوسعه پژوهش و فناوری را حلقه اتصال بین محقق و بهره بردار نام برد و برگزاری همایشی باکارکرد ویژه بسترسازی برای این مهم، را از سوی سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی خواستار شد


دکتر خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان ضمن اعلام حمایت از صندوق صندوق حمایت از توسعه پژوهش و فناوری، اختیارات قانونی برای تامین اعتبارات صندوق حمایت از توسعه پژوهش و فناوری و صندوق اعتبارات خرد زنان روستایی را مورد بررسی قرار داد. وی هم چنین از آمادگی سازمان برای تقویت بازاررسانی تولیدات کشاورزی زنان روستایی از طریق برپایی نمایشگاه های عرضه و فروش محصولات کشاورزی اعضای این صندوق خبر داد. دکتر خاوازی ساماندهی شرکت های خدمات فنی و مشاوره ای را نیز از جمله پروژه های اقتصاد مقاومتی دانست که با همکاری وزارت کار در حال پیگیری است.

 

روابط عمومی سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی  

صفحه1 از3